2015/10/09

Wild

Nic tak nie motywuje człowieka, jak efekty jego działania. Często w życiu pojawiają się momenty, w których myślisz że zwyczajnie nie dasz rady, że nic nie ma już sensu. Wtedy zaczynasz się chować, maleć, wręcz kurczyć. Patrząc w lustro, przestajesz siebie doceniać, a to właśnie jest najgorsze. W takich momentach musisz powiedzieć sobie NIE! Podnieś głowę do góry, wyprostuj się! Możesz wszystko, naprawdę, wystarczy że uwierzysz. Uwierz, że robisz to najlepiej, bo jeśli wkładasz w działanie wszystkie swoje siły, to znaczy, że serio robisz to najlepiej jak tylko się da. Porównywać się możesz, ale tylko i wyłącznie do siebie 
i tego jakie zrobiłeś postępy. Wiadomo, że zawsze, ale to zawsze i nie ma takiej opcji, że nie, będzie ktoś, kto robi coś lepiej od Ciebie. Przypomnij sobie jednak wtedy, że od niego też istnieje ktoś lepszy. 

Pamiętaj, głowa do góry! Możesz być najlepszy, chociażby dla siebie!


Dzisiejszy wpis będzie się nieco różnić od pozostałych, mimo iż tematyka nadal pozostaje przy fashion, to chciałabym pokazać wam coś odmiennego. Mianowicie, jakiś czas temu wybrałam się na sesję z Olą (All Good Things art photography) ⇒ wspaniałą fotografką, pełną pasji i niesamowitego talentu. Współpracowało się nam świetnie, a efekty naszej pracy w mojej opinii wyszły naprawdę bosko! :) 
Więcej prac Alexandry znajdziecie na jej blogu: http://olawa53.wix.com

7 komentarzy:

 1. Super, ciekawy pomysł na sesję :) ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko zależy od toku myślenia, dlatego warto myśleć pozytywnie. Zdjęcia praktycznie profesjonalne. Sesja bardzo ciekawa, wyszło niesamowicie :)
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Woow. Niektóre zdjęcia po prostu sztos. Oyginalny pomysł :D
  http://kamila-tomaszewska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. You are putting a good contain on this blog on regular basis. I like this. Have a look on my movies blog. Where I got 10000 visit per days after working 6 months on my blog http://guruofmovie.com. Hope you will enjoy my blog contain.

  OdpowiedzUsuń
 5. Good contain I have seen in your article. If anyone want to increase blog visitor traffic and income then get useful tips on http://24hoursseo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz wywołuje uśmiech na mojej twarzy, dziękuję ♥